Інтернет провайдери в м. Рівне

Інтернет в квартиру
100 грн/міс
 • Швидкість 100 Мбіт
Акція на 6 місяців
100 грн/міс
 • 100 Мбіт/с
Інтерактивне ТБ
1 грн
 • за 14 днів
Інтернет в квартиру
260 грн/мес
 • Швидкість 100 Мбіт
Інтернет в квартиру
125 грн/міс
 • Акція на 3 місяці
Інтернет в квартиру
150 грн/міс
 • Швидкість 100 Мбіт
Інтернет в квартиру
199 грн/міс
 • Швидкість 100 Мбіт
Інтернет + зв'язок
200 грн/міс
 • Швидкість 100 Мбіт

Які інтернет-провайдери є у м. Рівне

У м. Рівне підключення домашнього інтернету пропонують близько 10 провайдерів. Вони обслуговують багатоквартирні будинки, приватний сектор, гуртожитки та бізнес-клієнтів. Найбільша карта покриття у провайдерів Рінет, Campus, Homenet, Тріолан, Multicast.

Є різні технології підключення інтернету:

 • FTTB - оптоволоконний інтернет в багатоквартирні будинки. Оптичний кабель заводять у багатоповерхівку, а до квартири абонента йде мідний кабель. Перевага цієї технології в тому, що абонентові не потрібно встановлювати додаткове обладнання. Якщо провайдер не має резервного живлення такий інтернет не буде працювати під час відключення електрики.
 • FTTH - оптоволоконний інтернет в приватний сектор. В цьому випадку оптика прокладається безпосередньо до дому користувача. Для підключення потрібно мати медіаконвертер.
 • PON (GPON, EPON) - оптоволоконний інтернет в квартиру або приватний будинок. Це "пасивна оптика", тобто такий інтернет може працювати коли відключають світло. Потрібно лише мати резервне живлення.

Для підключення бездротового інтернету необхідно встановити в квартирі чи садибі Wi-Fi роутер.

Тарифи на інтернет у м. Рівне (для квартир)

Провайдер 100 Мбіт 1 Гбіт
Київстар 300 грн 300 грн
Воля 300 грн 410 грн
Датагруп 200 грн 400 грн
Triolan 150 грн 270 грн
Lanet 199 грн 249 грн
Нашнет 250 грн 500 грн
Рінет 150 грн  
Multicast 160 грн 300 грн
Campus 199 грн 399 грн

Інтернет-провайдери мають декілька тарифних планів, які відрізняються по швидкості та ціні. Якщо потрібен недорогий інтернет, тоді підключайте тариф зі швидкістю 50 Мбіт. Оптимальна швидкість для більшості користувачів - 100 Мбіт. Деякі провайдери мають високошвидкісні тарифи 200, 300, 500 Мбіт або 1 Гбіт.

За потреби разом з інтернетом можна підключити інтерактивне телебачення.

Кращі інтернет-провайдери у Рівному

Рінет - недорогий інтернет у Рівному. Підключення можливе в квартиру, приватний сектор або офіс. У провайдера є акційні пропозиції для нових клієнтів.

Київстар - домашній інтернет, цифрове телебачення, зв'язок. Київстар обслуговує у Рівному лише багатоквартирні будинки. Вигідно підключати тарифи "Все разом", щоб мати знижку на послуги. Підключення інтернету Київстар безплатне.

Lanet - хороший інтернет у місті Рівне та Рівненській області. До інтернет тарифів додається IPTV. Підключення інтернету Ланет безплатне.

Campus - швидкісний інтернет в квартиру, офіс. Можна обрати тариф зі швидкістю до 100 Мбіт або гігабітний інтернет. Разом з інтернетом є можливість підключення цифрового телебачення.

Тріолан має найдешевші тарифи на інтернет у м. Рівне. Підключення можливе в багатоквартирних будинках та нежилих приміщеннях. Triolan має лише два тарифи 100 Мбіт та 1000 Мбіт.

Multicast - оптоволоконний інтернет в квартиру, приватний сектор, для бізнесу. Мультикаст використовує технологію PON, завдяки цьому інтернет може працювати під час відключення електрики.

Home Net - оптоволоконний інтернет в приватний сектор. На вибір абонента є кілька тарифних планів, в тому числі і з цифровим телебаченням.

Скільки коштує підключення інтернету у Рівному

У більшості провайдерів безплатне підключення інтернету в квартиру. Вартість підключення оптоволоконного інтернету в квартиру розраховується індивідуально.

Вартість підключення інтернету в приватному секторі коливається в межах 1000 - 2000 грн. Додатково потрібно придбати абонентський термінал.

Нижче ви можете ознайомитись з відгуками про інтернет-провайдерів у місті Рівне. Вони допоможуть вам обрати кращий інтернет.

Інтернет за 100 грн/міс

Інтернет за 100 грн/міс

Найдешевший тариф у Вашому місті

Подивитись умови