Інтернет провайдери в м. Рівне

У м. Рівне та Рівненській області працює багато інтернет-провайдерів. Серед найпопулярніших: Київстар, Воля, Ланет, Тріолан, Рінет та інші.

Щоб підключити хороший інтернет в квартиру чи приватний будинок:

1. Перевірте які провайдери обслуговують ваш район, адресу.
2. Порівняйте умови, вартість підключення і тарифи.
3. Почитайте відгуки про провайдера.

Київстар

Київстар підключає домашній інтернет і цифрове телебачення у м. Рівне в багатоквартирних будинках. Провайдер має свою оптоволоконну мережу, що забезпечує надійність роботи та високу швидкість інтернету. Абонентам пропонуються безлімітні тарифи зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Якщо Ви вже користуєтесь мобільним зв'язком Київстар, краще обирати тарифи "Все разом", в пакет включено мобільний зв'язок, домашній інтернет та ТБ. Підключення інтернету Київстар у Рівному безкоштовне, терміни 1-3 дні.

Датагруп

Datagroup у Рівному підключає до інтернету квартири та приватний сектор. Великою популярністю користуються тарифи зі швидкістю до 100 Мбіт/с, проте є і надшвидкі тарифи 500 Мбіт/с та 1 Гбіт/с. Вартість підключення у квартиру - 1,2 грн, в приватний будинок - від 1500 грн. Якщо немає можливості провести дротовий інтернет, замовляйте супутниковий. Тарифи та умови підключення дивіться на офіційному сайті Датагруп.

Воля

Воля - це високошвидкісний інтернет та кабельне телебачення у квартиру. У Рівному доступні до підключення тарифи зі швидкістю від 100 до 500 Мбіт/с. Є пакети, в котрі додатково входить цифрове або інтерактивне ТБ. Можна обрати тариф з оптимальною кількістю необхідних каналів. Вартість підключення інтернету і ТБ Воля у м. Рівне 1 грн. Для нових клієнтів діють спеціальні акції.

Укртелеком

Під'єднати інтернет від Укртелеком можна у квартирі або приватному будинку. У Рівному Укртелеком підключає інтернет через телефонну лінію і модем, поступово будується нова оптична мережа. При підключенні через телефон швидкість інтернету до 20 Мбіт/с, по оптиці - до 100 Мбіт/с. Укртелеком пропонує безкоштовне підключення, недорогі тарифи, акції.

Тріолан

Triolan пропонує підключення інтернету і кабельного телебачення в квартиру. Приватні особи можуть обрати тариф зі швидкістю 100 Мбіт/с або 1 Гбіт/с. Є кілька варіантів підключення телебачення: аналогове, цифрове, IPTV. В пакетах понад 100 популярних українських та закордонних каналів. Вартість підключення до мережі Тріолан у Рівному - 100 грн.

Ланет

Lanet підключає у Рівненській області дротовий і радіо інтернет. Ознайомитись з картою покриття можна на офіційному сайті провайдера. Вартість підключення у приватний будинок від 1500 грн. Швидкість інтернету до 100 Мбіт/с. Вартість підключення бездротового Wi-Fi від 1500 грн, цю технологію використовують в тих населених пунктах, де немає можливості підключення оптичного інтернету.

Campus

Campus Networks пропонує найнижчі тарифи на інтернет у м. Рівне. Підключення можливе у квартирі або офісі. Абонент може обрати тариф зі швидкістю від 20 до 500 Мбіт/с. Вартість підключення в квартирі всього 1 грн. Також провайдер пропонує підключення інтерактивного телебачення від партнерів Oll.tv та Divan.tv.

Рінет

Рінет пропонує інтернет і телебачення для дому, офісу та приватного сектору. Абонент може обрати для себе оптимальний тариф по співвідношенню ціна/швидкість. Трафік в усіх тарифних планах необмежений. Підключення інтернету в квартиру безкоштовне. Рінет разом з OLL.tv пропонує понад 100 каналів інтерактивного телебачення. Слідкуйте за наявними акціями на сайті провайдера.

МІТ

МІТ-нетворк один з кращих провайдерів у Рівному та області. Серед послуг: інтернет, телебачення, відеоспостереження, сигналізація. Підключення можливе не тільки в багатоквартирних будинках, а і у котеджних селищах, приватному секторі. Вартість підключення в приватному будинку від 1500 грн в залежності від розташування населеного пункту. Провайдер гарантує підключення за кілька днів, невисоку абонплату та швидкість інтернету до 100 Мбіт/с.

698

Отзывы (0)

  • озверевший пользоват 04 февраля 2020, 17:07 #
    Але АЛе, Триолан!!! Дайте интернет. Имейте совесть. Денги ведь платятся исправно!!! А мы вам доверяли… Если не работает, а последний месяц часто- позвонить можно только в рельсу. Спасибо за заботу о потребителях!

    Добавить отзыв

    Нет денег на интернет или роутер?

    Получи кредит на карту за 15 мин