Skynet в квартиру

Skynet

Интернет, IPTV

  • (068) 821-46-46
  • (066) 088-80-72
  • (063) 510-41-10
  • Сайт

Інтернет провайдери в м. Львів надають послуги в Шевченківському, Сихівському, Франківському, Личаківському, Галицькому, Залізничному районах. Більшість провайдерів підключають багатоквартирні та приватні будинки. В основному використовуються технології підключення по оптоволоконним та мідним лініям. Від технології залежить вартість підключення, щомісячна абонплата та швидкість інтернету.

Щоб обрати хороший інтернет у квартиру чи приватну садибу, дізнайтесь які провайдери надають послуги у Вашому районі, порівняйте умови, почитайте відгуки користувачів.

Київстар

Домашній інтернет від Київстар можна підключити в багатоквартирних будинках більшості районів Львова. Підключення у квартиру безкоштовне, необхідно лише внести оплату за перший місяць. Київстар пропонує безлімітні тарифи зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Вигідно підключати інтернет, телебачення та мобільний зв'язок в одному тарифі "Все разом". Ви отримуєте швидкісний домашній інтернет, понад 100 цифрових телеканалів, безлімітні дзвінки на номери Київстар, мобільний інтернет.

Воля

Провайдер Воля пропонує мешканцям Львова домашній інтернет, телебачення та мобільний зв'язок від lifecell. Послуги надаються лише для багатоквартирних будинків. В тарифах Воля необмежений об'єм трафіку, швидкість до 100 Мбіт/с. Особливою популярністю користуються пакетні послуги, в які включено інтернет та телебачення. Можна вибрати цифрове, інтерактивне або мобільне телебачення, в пакетах до 200 українських та закордонних каналів, в тому числі й в HD якості. Під'єднати інтернет і ТБ Воля у Львові коштує всього 1 грн, для нових клієнтів діють привабливі акції.

Datagroup

Датагруп користується великою популярністю через високу швидкість інтернету та низькі тарифи. У Львові підключення можливе у квартирах. У приватному будинку, в офісі можна підключити супутниковий інтернет. На вибір пропонується кілька тарифів зі швидкістю від 30 до 100 Мбіт/с. За деякими адресами можна підключити високошвидкісний гігабітний інтернет. Разом з інтернетом рекомендуємо підключати інтерактивне телебачення. У Вас буде більше ніж 100 каналів, котрі можна дивитись на телевізорі, комп'ютері, смартфоні або планшеті. Додаткові послуги: реальна статична IP адреса, інтернет в кредит, батьківський контроль. Підключення інтернету Datagroup у Львові протягом 3-х днів всього за 1,2 грн.

Вега

Vega - провайдер домашнього інтернету, інтерактивного телебачення та зв'язку. Підключення можливе у квартирах та приватних будинках. Швидкість інтернету залежить від технології підключення: через телефонну лінію — до 24 Мбіт/с, через оптичний кабель — до 100 Мбіт/с. Вега пропонує безкоштовне підключення та акційні тарифи з можливістю отримання значної знижки при оплаті послуг за рік.

Фрінет

В місті Львів провести інтернет Фрінет можна в квартиру або приватний будинок. У провайдера якісні послуги та помірні ціни. Всі тарифи безлімітні, швидкість до 100 Мбіт/с. При необхідності можна підключити телебачення, а також замовити реальну зовнішню IP адресу. Підключення інтернету Фрінет в квартирі безкоштовне, а в приватному будинку вартість розраховується індивідуально.

Астра

Підключити інтернет Астра можна в квартирі, приватному секторі, гуртожитку, офісі або магазині. Провайдер пропонує надшвидкий інтернет до 500 Мбіт/с, для цього будується оптична лінія в будинок або квартиру. Вартість підключення в квартирі залежить від технології, в будь-якому випадку вноситься авансовий платіж у розмірі 500 грн. Щоб провести інтернет в приватний будинок потрібно внести авансовий платіж і сплатити вартість обладнання. Строки підключення від 2 до 14 днів.

Ком і Тех

Ком і Тех пропонує підключення швидкісного інтернету та телебачення у Львові. У провайдера сучасні оптичні лінії, завдяки цьому швидкість інтернету сягає 100 Мбіт/с. Можна підключити одночасно інтернет і телебачення та дивитись понад 140 телеканалів. Для нових абонентів діють акційні пропозиції з безкоштовним підключенням. Постійні клієнти отримують бонуси за програмою лояльності.

Копійка

Інтернет провайдер Копійка підключає до глобальної мережі квартири, приватні садиби, гуртожитки, малоквартирні будинки, ЖК. У Львові діють недорогі безлімітні тарифи зі швидкістю до 100 Мбіт/с. За окремими адресами можна підключити гігабітний інтернет. Також є тарифний план, в якому абонплата знімається тільки в ті дні, коли абонент користується інтернетом. Для учасників АТО діють знижки. Вартість підключення залежить від технології та адреси, уточнюйте додатково у оператора гарячої лінії.

Skynet

Підключити інтернет Скайнет можна в квартирах мікрорайону Сихів. Разом з інтернетом пропонується провести IPTV телебачення. Всі тарифи безлімітні, швидкість від 10 до 500 Мбіт/с. Можливість підключення за адресою та вартість уточнюйте у оператора за телефоном.

Телком

Телком надає послуги кабельного інтернету в багатоквартирних та приватних будинках Львова. Також підключити інтернет можна в багатьох новобудовах та житлових комплексах. Тарифи відрізняються в залежності від району міста і технології підключення. На вибір є тарифні плани зі швидкістю від 50 до 500 Мбіт/с. В деякі пакети входить інтерактивне ОТТ телебачення. В багатоквартирних будинках підключення по технології "вита пара" або перепідключення з іншого провайдера безкоштовне. Безкоштовно підключити приватний будинок можна по акції.

Jamzo

Jamzo підключає до мережі інтернет квартири, приватні будинки, гуртожитки за допомогою оптоволоконної або мідної лінії. У Львові діють безлімітні тарифи зі швидкістю від 10 до 300 Мбіт/с. Вартість пікдлючення в квартирі 60-100 грн, термін — до трьох робочих днів. Ознайомитись з тарифами та умовами підключення для бізнес-клієнтів можна на офіційному сайті Jamzo.

368

Отзывы (3)

    Добавить отзыв

    Интернет Киевстар -50%

    Акция на 4 месяца для новых абонентов.