Інтернет провайдери у Павлограді

Домашній інтернет
200 грн/міс
  • Акція на 3 місяці
Інтернет в квартиру
260 грн/міс
  • Швидкість 100 Мбіт
Інтерактивне ТБ
1 грн
  • за 14 днів
Інтернет в квартиру
4 грн
  • за 4 місяці
Інтернет в квартиру
125 грн/міс
  • Швидкість 100 Мбіт
Інтернет в квартиру
150 грн/міс
  • Швидкість 100 Мбіт

Підключення інтернету в Павлограді

Підключити інтернет у Павлограді (Дніпропетровської області) можна від провайдерів Київстар, Фрегат, Мультінет, Старнет та Укртелеком. Київстар проводить інтернет тільки в квартири, всі інші провайдери надають послуги у багатоквартирних будинках та приватному секторі.

Всі провайдери Павлограда пропонують акції новим клієнтам. Це може бути безкоштовне підключення, знижка на абонплату протягом перших місяців або Wi-Fi роутер на спеціальних умовах.

Тарифи на інтернет в Павлограді (для квартир)

Провайдер до 60 Мбіт до 100 Мбіт
Київстар   250 грн
Старнет 110 грн 125 грн
Фрегат 101 грн 139 грн
Мультінет 110 грн 150 грн

Провайдери Multinet та Starnet мають тарифи з річною оплатою. Тобто абонплата вноситься авансом один раз на рік. Річні тарифи вигідніші, ніж тарифи з щомісячною оплатою.

Кабельне та цифрове телебачення у Павлограді

В Павлограді кабельне телебачення підключає компанія Кадр-ТБ, вартість 130 грн/міс. Мультінет пропонує IPTV. У Київстар є тариф, до якого входить домашній інтернет та ТБ

Щоб підключити хороший інтернет перевірте, які провайдери є за вашою адресою, наприклад, Київстар підключає тільки райони Центр, Хімзавод, ПЗТО, 40 років, ПШС. Фрегат має покриття у районах Хімзавод, ПШС, Міськгілка, ПЗТО, приватний сектор у районі Хіммаш.

Старнет і Мультинет мають найбільшу карту покриття у Павлограді, вони підключають багатоквартирні будинки у всіх районах міста, а також приватний сектор.

При виборі провайдера звертайте увагу на його рейтинг та відгуки користувачів.

Все разом Домашній

Все разом Домашній

Домашній інтернет + мобільний за 200 грн/міс

Перейти на сайт