Інтернет провайдери у м. Кропивницький

Інтернет в квартиру
100 грн/міс
  • Швидкість 100 Мбіт
Інтерактивне ТБ
1 грн
  • за 14 днів
Інтернет в квартиру
100 грн/міс
  • Акція на 3 місяці
Інтернет в квартиру
210 грн/міс
  • Швидкість 100 Мбіт
Інтернет в квартиру
280 грн/міс
  • Швидкість 100 Мбіт
Інтернет в квартиру
220 грн/міс
  • Швидкість 100 Мбіт
Інтернет + зв'язок
200 грн/міс
  • Швидкість 100 Мбіт

Який інтернет краще підключити в Кропивницькому

У місті Кропивницький небагато інтернет-провайдерів. Воля та Київстар проводять інтернет лише у багатоквартирні будинки. Шторм, Сила, Імперіал, Укртелеком підключають до інтернету багатоквартирні та приватні будинки.

Всі провайдери у Кропивницькому використовують оптоволоконні технології підключення:

  • FTTB - оптоволоконний інтернет в багатоквартирний будинок. Оптичний кабель прокладається до багатоповерхового будинку, а до квартири абонента йде мідний кабель "звита пара". У будинку встановлено комутатор, який потребує електроживлення, тому якщо електрики не буде, не працюватиме й інтернет.
  • FTTH - оптоволоконний інтернет у квартиру, приватну садибу. За цією технологією оптичний кабель прокладається прямо у квартиру чи будинок. Щоб перетворити оптичний сигнал на електричний у абонента встановлюється медіаконвертер.
  • PON - оптоволоконний інтернет у квартиру, приватний дім, так звана "пасивна оптика". Технологія передбачає побудову мережі без активного обладнання між абонентом та провайдером. Такий інтернет може працювати під час відключення електрики, але абоненту потрібно мати резервне живлення для оптичного термінала та роутера.

Тарифи на інтернет у Кропивницькому

Провайдер Швидкість Багатоповерхівки Приватний сектор
Воля 100 Мбіт 300 грн -
Імперіал 100 Мбіт 220 грн 260 грн
Київстар 100 Мбіт 300 грн -
Shtorm 100 Мбіт 210 грн 250 грн
Sila 100 Мбіт 280 грн 370 грн
Sky Link 100 Мбіт 200 грн -
Укртелеком 100 Мбіт 260 грн 320 грн

У таблиці наведено вартість інтернету у тарифних планах зі швидкістю 100 Мбіт. У провайдерів є й інші тарифи - дешевші з меншою швидкістю та дорожчі високошвидкісні.

Кращі провайдери у Кропивницькому

Воля - популярний провайдер домашнього інтернету та кабельного телебачення. Підключення інтернету Воля у Кропивницькому безкоштовне, для нових абонентів є акції. За потреби у провайдера можна взяти в оренду Wi-Fi роутер.

Київстар - домашній інтернет, цифрове телебачення та мобільний зв'язок. Це кабельний інтернет у квартиру. Підключення інтернету Київстар у Кропивницькому безкоштовне. Провайдер має безлімітні тарифи зі швидкістю 100 Мбіт або 1 Гбіт.

Imperial - недорогий інтернет у квартиру чи приватний будинок. Імперіал пропонує різні тарифи зі щомісячною оплатою або з оплатою за 3, 6 місяців. У багатоквартирних та приватних будинках є можливість підключення енергонезалежного оптоволоконного інтернету (PON).

Sila - хороший інтернет у квартиру, приватний сектор в Кропивницькому. Сила пропонує безлімітні тарифи із швидкістю від 50 до 100 Мбіт. Для пільгових категорій є дешевий тарифний план зі швидкістю 5 Мбіт. Підключення інтернету Sila у квартири безкоштовне, у приватні будинки - від 550 грн.

Shtorm - високошвидкісний інтернет у багатоквартирні та приватні будинки. Шторм-НЕТ пропонує тарифи зі швидкістю 50, 100, 300 та 1000 Мбіт. Є тарифи з оплатою одразу за 3 або 6 місяців. Особи з інвалідністю можуть замовити недорогий соціальний тариф. Підключити інтернет Шторм можна безплатно, вартість підключення приватного будинку - від 800 грн.

Скільки коштує підключення інтернету в Кропивницькому

Всі провайдери у Кропивницькому пропонують безкоштовне підключення інтернету в багатоквартирні будинки.

Підключення інтернету до квартири або приватного будинку по оптиці коштуватиме мінімум 500 грн. У кожному випадку вартість розраховується індивідуально, вона залежить від довжини кабелю, складності виконання монтажних робіт.

Інтернет за 100 грн/міс

Інтернет за 100 грн/міс

Найдешевший тариф у Вашому місті

Подивитись умови