Інтернет провайдери в Чернігові

Інтернет в квартиру
100 грн/міс
 • Швидкість 100 Мбіт
Інтерактивне ТБ
1 грн
 • за 14 днів
Інтернет в квартиру
260 грн/міс
 • Швидкість 100 Мбіт
Інтернет в квартиру
205 грн/міс
 • Швидкість 100 Мбіт
Інтернет в квартиру
185 грн/міс
 • Швидкість 100 Мбіт
Інтернет в квартиру
150 грн/міс
 • Швидкість 100 Мбіт
Інтернет + зв'язок
200 грн/міс
 • Швидкість 100 Мбіт

Який інтернет краще підключити в Чернігові

В Чернігові підключити інтернет можна від провайдерів:

 • Київстар
 • Укртелеком
 • Vega
 • Основа
 • Ultranet
 • Neocom

Підключення інтернету можливе у квартирах, приватному секторі та офісних приміщеннях.

Практично всі провайдери Чернігова використовують сучасні технології підключення через оптоволоконні мережі (FTTB, FTTH, GPON).

Зазвичай інтернет в квартири підключають за технологією FTTB. Оптоволоконний кабель проводять до комутатора в будинку, а від нього до квартири прокладається мідний кабель "звита пара". Це зручно, тому що абоненту не потрібне додаткове обладнання. Але такий інтернет не працюватиме під час вимкнення електрики.

Якщо потрібний енергонезалежний інтернет, тоді вибирайте технології підключення FTTH, PON. У цьому випадку оптоволоконний кабель прокладають безпосередньо до оселі. Абоненту потрібно купити медіаконвертер (ONU термінал). На випадок відключення світла потрібно мати резервне живлення, тоді інтернет працюватиме.

У приватному секторі, передмісті Чернігова, селі, де немає можливості провести кабель, можна підключити бездротовий WiMax інтернет із використанням Wi-Fi обладнання.

Тарифи на інтернет у Чернігові

Провайдери Швидкість В квартиру В приватний дім
Київстар 100 Мбіт 300 грн -
NeoCom 100 Мбіт 260 грн 260 грн
Ультранет 100 Мбіт 185 грн 230 грн
Основа 100 Мбіт 205 грн 230 грн
Vega 100 Мбіт 150 грн 220 грн
Homenet 100 Мбіт   250 грн

Для пересічного користувача достатньо швидкості інтернету 100 Мбіт. За потреби можна замовити швидкісний гігабітний інтернет.

Найкращі інтернет-провайдери у Чернігові

Київстар - домашній інтернет та цифрове телебачення у Чернігові. Київстар має покриття лише у багатоквартирних будинках. Абоненти можуть підключити пакети "Все разом", до яких входить безлімітний інтернет, телебачення та мобільний зв'язок.

Homenet – високошвидкісний інтернет у приватний сектор в Чернігові. Оптоволоконний кабель прокладається прямо до будинку абонента. Хоумнет пропонує тарифи зі швидкістю від 50 Мбіт до 300 Мбіт. Разом з інтернетом можна підключити цифрове телебачення та взяти в оренду Wi-Fi роутер.

NeoCom - якісний інтернет у квартиру, приватний сектор. Підключити інтернет Неоком можна оптичним або мідним кабелем. Також є можливість підключення бездротового інтернету за технологією AirMax. Провайдер NeoCom пропонує тарифи зі швидкістю від 50 до 500 Мбіт.

Основа - недорогий інтернет в багатоквартирні та приватні будинки. Підключити інтернет Основа в квартиру можна лише за 1 грн. У приватному секторі підключення платне, можна провести оптоволоконний інтернет.

Ultranet - хороший інтернет у квартиру, приватну садибу, для бізнесу. Ультранет підключає інтернет із швидкістю 100 або 300 Мбіт, є тарифи з телебаченням.

Скільки коштує підключити інтернет у Чернігові

Більшість провайдерів мають безкоштовне підключення інтернету в багатоквартирні будинки в Чернігові.

Вартість підключення оптоволоконного інтернету в квартиру, приватний сектор коливається від 900 до 1500 грн. Ціна залежить від довжини кабелю, вартості монтажних робіт, ціни медіаконвертера та витратних матеріалів.

У Чернігові разом із інтернетом можна підключити цифрове телебачення Megogo, Sweet TV, YouTV, Trinity.

Інтернет за 100 грн/міс

Інтернет за 100 грн/міс

Найдешевший тариф у Вашому місті

Подивитись умови