Інтернет провайдери в Тернополі

У Тернополі легко знайти провайдера і підключити інтернет в будь-якому районі міста. Більшість провайдерів обслуговують мікрорайони Аляска, Канада, Оболоня, Дружба, Новий Світ, Східний масив, Сонячний масив та інші.

Щоб обрати хороший інтернет в квартиру або приватний будинок, звертайте увагу на вартість підключення, тарифи та відгуки користувачів.

Тарифи на інтернет у Тернополі (для квартир)

Провайдер 50-60 Мбіт 100 Мбіт
Київстар   200 грн
Воля 159 грн 169 грн
Укртелеком 130 грн 150 грн
Вега   160 грн
Колумбус 130 грн 150 грн
Тернет 100 грн 150 грн
CanadaNet 90 грн 110 грн
Aljaska.net 95 грн 120 грн

Київстар

Київстар - провайдер домашнього інтернету, телебачення та зв'язку. У Тернополі підключення інтернету Київстар можливе у багатоквартирних будинках. Можна підключити лише інтернет або всі послуги одразу та отримати знижку на абонплату. Київстар пропонує акції для нових клієнтів, безкоштовне підключення, Wi-Fi роутер за вигідною ціною.

Воля

Інтернет та телебачення Воля у Тернополі підключають в багатоповерхових будинках. Провайдер пропонує безлімітний високошвидкісний інтернет, а також пакети телебачення з понад 150 каналами. На вибір є інтерактивне, цифрове, мобільне ТБ з оптимальним набором каналів. У списку спортивні, розважальні, інформаційні, дитячі, музичні канали, а також футбол, фільми та серіали. Нові абоненти можуть підключити послуги від провайдера Воля по акції всього за 1 грн.

Укртелеком

У Тернополі під'єднати інтернет від Укртелеком можна в квартирі або приватному будинку. Провайдер підключає інтернет через телефонні лінії, а також будує нову оптичну мережу. Вартість підключення 1,2 грн, є акції для нових абонентів. Разом з інтернетом можна замовити інтерактивне телебачення і дивитись популярні телеканали на комп'ютері, телевізорі або смартфоні.

Вега

Інтернет провайдер Vega має широку карту покриття в багатоквартирних та приватних будинках. В Тернополі доступні до підключення безлімітні тарифи зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Разом з інтернетом можна провести інтерактивне телебачення. Вигідно підключатись по акції (дивіться на сайті компанії).

Колумбус (Біттернет)

Колумбус надає послуги інтернету та телебачення у Тернополі та Тернопільській області. Підключення можливе у багатоквартирних будинках та приватних садибах. Колумбус пропонує високошвидкісний інтернет до 350 Мбіт/с, а також пакети з цифровим телебаченням. Підключення в квартирі безкоштовне, в приватному будинку - від 2000 грн.

Тернет

Ternet - популярний інтернет провайдер, у карті покриття якого багатоквартирні будинки мікрорайонів Сонячний, Східний, Аляска, Канада, Тинда, Центр, Дружба, Новий Світ, а також приватний сектор масиву Східний. Підключення інтернету в квартиру повністю безкоштовне. Тарифи недорогі зі швидкістю від 20 до 100 Мбіт/с. З додаткових послуг: телебачення від Trinity-TV та OmegaTV, біла статична IP адреса, бездротові маршрутизатори та відеоспостереження.

CanadaNet

Інтернет-провайдер CanadaNet має покриття в центральній частині міста, мікрорайонах Канада, Східний, а також будується мережа в інших районах Тернополя. У провайдера вигідні тарифи для багатоквартирних і приватних будинків, а також висока швидкість інтернету. CanadaNet - один з небагатьох операторів, котрий надає гігабітний порт. Підключення в квартирі безкоштовне. Вартість підключення в приватному будинку розраховується індивідуально.

Aljaska.net

Aljaska.net - це інтернет для дому та в офіс. У провайдера низькі ціни та висока швидкість інтернету. Разом з інтернетом рекомендуємо підключити телебачення від Trinity і Ви зможете дивитись понад 140 каналів у цифровій якості.

450

Отзывы (0)

    Добавить отзыв

    Нет денег на интернет или роутер?

    Получи кредит на карту за 15 мин