Підключити інтернет у Хмельницькому - не проблема. Головне обрати хорошого провайдера з доступними цінами та високою якістю інтернету. На цій сторінці пропонуємо огляд кращих операторів у м. Хмельницький, порівняння умов підключення, тарифів, рейтинг та відгуки користувачів.

Тарифи на домашній інтернет у м. Хмельницький (для квартир)

Провайдер 50-60 Мбіт 100 Мбіт
Київстар   200 грн
Воля 159 грн 189 грн
Укртелеком 130 грн 150 грн
Датагруп 149 грн 169 грн
Happy Net 60 грн 125 грн
Еверест   120 грн
Magicom   100 грн
Інфодом 85 грн 140 грн
X-City   100 грн

Київстар

Київстар - популярний провайдер домашнього інтернету та телебачення у Хмельницькому. Підключити послуги компанії можна в більшості багатоквартирних будинків. Київстар пропонує безлімітні швидкісні тарифи. Безумовною перевагою є можливість підключення інтернету, телебачення та мобільного зв'язку в одному пакеті "Все разом". Підключати одразу 3 послуги набагато вигідніше, ніж окремо від різних провайдерів. Підключення в квартиру безкоштовне.

Воля

В м. Хмельницький підключити інтернет і телебачення Воля можна в багатоповерхових будинках. Провайдер використовує сучасні оптоволоконні лінії, завдяки цьому абонент отримує інтернет зі швидкістю до 500 Мбіт/с. Зверніть увагу на пакетні пропозиції, в які входить інтернет та кабельне телебачення. Серед доступних пропозицій можна обрати для себе оптимальний тариф з необхідною кількістю телеканалів. Вартість підключення у Хмельницькому - 1 грн.

Укртелеком

Інтернет від Укртелеком підключають у багатоквартирних та приватних будинках. Провайдер поступово оновлює свою мережу і переходить на оптику. На відміну від телефонних ліній, оптичний інтернет більш надійний та швидкий. У Хмельницькому доступні безлімітні тарифи зі швидкістю від 50 Мбіт/с до 1 Гбіт/с. Разом з інтернетом Укртелеком можна підключити інтерактивне телебачення та дивитись понад 150 каналів.

Datagroup

Датагруп пропонує мешканцям Хмельницького недорогий інтернет в квартиру або приватний сектор. Можливе підключення через телефонну лінію або по оптиці. Компанія пропонує тарифи зі швидкістю від 10 до 100 Мбіт/с, а також високошвидкісні 500 і 1000 Мбіт/с. Вартість підключення інтернету в квартиру - 1,2 грн, в приватний будинок - від 1500 грн. Якщо неможливо провести кабельний інтернет, обирайте супутниковий, його можна встановити за містом, у приватному котеджі, на підприємстві.

Happy Net

Happy Net надає послуги інтернету і телебачення в Хмельницькому та Хмельницькій області. У карті покриття багатоквартирні та приватні будинки. Провайдер пропонує низькі тарифи, високу швидкість, акції для нових клієнтів. Підключення в квартирі безкоштовне, в приватному домі - розраховується індивідуально. Для особливих потреб можна замовити реальну статичну IP адресу.

Еверест

Еверест - популярний інтернет-провайдер з широкою картою покриття в мікрорайонах Озерна, Виставка, Заріччя, центральній частині міста. У провайдера є тарифи з лімітованим об'ємом трафіку та безлімітні. Вигідно підключати пакети разом з цифровим телебаченням і Ви отримаєте понад 100 каналів, серед яких розважальні, інформаційні, спортивні, дитячі та музичні.

Magicom

Магіком пропонує високошвидкісний доступ до інтернету мешканцям вулиць Волочиська, Польова, Залізнична, Філіпова, Щаслива, Партизанська та інших мкр. Гречани. Для багатоквартирних будинків та приватного сектору діють безлімітні тарифи зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Окремо можна замовити телебачення, список каналів у пакетах дивіться на офіційному сайті провайдера.

Інфодом

Інтернет від Інфодом можна підключити в мкр. Виставка, Заріччя, Південно-Західний, Дубово, Центр та інших. У карті покриття багатоквартирні та приватні будинки. У провайдера найдешевші тарифи на інтернет та безкоштовне підключення у квартирі. Для нових абонентів діють спеціальні акції. Також підключити інтернет від Інфодом можливо в офісі, магазині, на підприємстві.

X-City

Провайдер X-City працює у Хмельницькому та по області. Компанія пропонує кабельне або радіо (Wi-Fi) підключення в квартиру чи приватний будинок. На вибір є кілька тарифів зі швидкістю від 50 до 100 Мбіт/с. У разі бездротового підключення швидкість інтернету становитиме від 2 до 8 Мбіт/с. Підключення в квартирі - безкоштовне. Вартість підключення у приватний будинок оптоволокном - від 1200 грн, через Wi-Fi - від 1900 грн. X-City часто проводить акції з розіграшем цінних подарунків та сертифікатів на безкоштовне користування інтернетом.

301

Отзывы (3)

 • Автор Sergei 16 февраля 2020, 18:25 #

  Инфодом вообще обнаглел. Год нормально было а сейчас гавно… Скорость интернета утром---2мб.с. загрузки и скачать 1мб.с. В обед… скорость инэта---0.54мб.с и 0.24… вечером и ночью жопа полная---скорость инэта--0.01мб.с и 0.00 мб.сек т.е. вечером и ночью скорости нет вообще… Звонил 100раз и одно и тоже трендят---Вы сидите в интернете через блокировку вот и такая скорость. Мы не виноваты…

  • Автор Наталья 16 февраля 2020, 18:24 #

   слов нет и выражений не хватает.хочется комп вместе с киевстар.интернетом выбросить с окна.все программы зависают.и служба вместе с ними.и это с начала января

   • Автор Ірина 16 февраля 2020, 18:22 #

    Інтернет Еверест це просто жах! Скільки разів зверталась в службу підтримки, дають якісь інструкції зайти туди туди, потім все починає працювати, а наступного дня та ж пісня, по 10 разів роутер перезавантажую. Мобільний інтернет від Київстар і то швидше працює

    Добавить отзыв

    Интернет Киевстар -50%

    Акция на 4 месяца для новых абонентов.