Підключення інтернету в м. Івано-Франківськ

Популярні інтернет провайдери в Івано-Франківську пропонують підключення високошвидкісного безлімітного інтернету в квартиру або приватний будинок. Мешканці багатоквартирних будинків мають змогу підключити інтернет по акції. Наразі провайдери пропонують такі акції: Київстар інтернет за 25 грн, Воля інтернет за 75 грн.

Суть акційних пропозицій - це знижка на абонплату для нових клієнтів. Після завершення акції встановлюється стандартна абонплата.  

Тарифи на інтернет в м. Івано-Франківськ (для квартир)

Провайдер 100 Мбіт
Воля 130 грн
Київстар 125 грн
Vega 160 грн
Фрінет 169 грн
Uteam 160 грн
Lanet 197 грн
Діскавері 149 грн
Укртелеком 190 грн

Ціна на інтернет залежить від швидкості, чим вона менша, тим дешевше платити. Проте багатьом користувачам потрібен швидкий інтернет, через те вони підключають тарифи зі швидкістю до 100 Мбіт/с.  

Всі провайдери в Івано-Франківську підключають інтернет у квартирах безкоштовно. При пошуку вигідного провайдера звертайте увагу не тільки на акції та вартість підключення, а і на розмір абонплати після завершення акції.

Разом з інтернетом можна провести у квартиру цифрове телебачення. Обирайте пакети в які вже включені Інтернет+ТВ, так дешевше.    

Щоб підключити хороший інтернет, почитайте відгуки про провайдерів, порівняйте тарифи, подивіться рейтинг провайдера.

2531

Отзывы (9)

 • Данило 08 июля 2020, 22:03 #
  Таке враження що мережа Ланет просто розвалюється. Питав у знайомих, вони також скаржаться на інтернет, може зникати на кілька днів разом з телебаченням. Хотів перейти на іншого провайдера, почитав відгуки на форумах, так у інших те ж саме, то висить, то не завантажує, то взагалі не працює і техпідтримка не відповідає. Таке враження що нормальні інтернет провайдери Івано-Франківськ просто оминули стороною
  • Игорь 08 июля 2020, 21:45 #
   Раньше жил в частном секторе в Ивано-Франковске, пользовался интернетом Укртелеком. Интернет может не работать месяцами, никто не реагирует, зато платить нужно регулярно. Чтоб отключиться нужно идти в офис и даже после того как написал заявление на расторжение договора, все равно присылали уведомление, что у меня непогашен долг. Сейчас живу в квартире, пользуюсь интернетом от Воли, скорость 90 мбит стабильные, не то что у Укртелеком 2 Мбит
   • Александр 08 июля 2020, 21:39 #
    Какие интернет провайдеры в Ивано Франковске подключают гигабитный интернет по оптике?
    • Виктор 08 июля 2020, 21:48 #
     У Ланета есть гигабитный порт, только не во всех домах можно подключить, уточните у оператора на горячей линии
    • Іра 08 июля 2020, 21:36 #
     Підкажіть які інтернет провайдери є на Гната Хоткевича 71. Потрібен недорогий інтернет і кабельне телебачення
     • Сергій 08 июля 2020, 22:08 #
      За Вашою адресою підключають інтернет Домашній Київстар, Воля, Фрінет
      • Владислав 25 сентября 2020, 13:09 #
       Підкажіть які провайдери є на Військових Ветеранів 3А. Потрібен недорогий інтернет
     • Міша 08 июля 2020, 21:33 #
      Багато років користувались провайдером Ланет, спочатку все було нормально і ціна влаштовувала і швидкість інтернету. Потім почали підвищувати вартість, а якість ставала все гірше і гірше. Зробіть щось, бо так розгубите всіх клієнтів
      • Оксана 04 февраля 2020, 17:05 #
       Вынужденно подключили интернет от Вега… И все, писец. С декабря интернета нет. Ежедневные смс о том, что срок устранения продлен… Операторы, кроме: «Нет связи с вашим оборудованием», больше ничего сказать не могут, при этом сообщения о том, что оплатите интернет высылать не забывают. Правда не понятно за что платить, если за предыдущую оплату, услуга в полном объеме не предоставлена.

       Добавить отзыв