Як підключити мобільний інтернет 4G до комп'ютера

Кабель підключення смартфону до комп'ютера

Комп'ютер або ноутбук можна підключити до мобільного інтернету, використовуючи телефон як модем. Для цього підключіть USB-кабель від смартфона до комп'ютера та увімкніть режим "модем" або "передача даних".

Для підключення необхідно мати покриття 3G чи 4G від будь-якого оператора: Київстар, Vodafone, Lifecell.

Для того, щоб підключити інтернет на ПК, не потрібно купувати модем, достатньо мати смартфон з підтримкою стандарту 3G або 4G. У прикладі далі розглянемо варіант підключення через телефон на Андроїд.

Зверніть увагу, що у андроїд смартфонів зазвичай тільки один слот сім карти підтримує 3G або 4G мережі. Сімка має бути вставлена ​​саме в цей слот.

Як підключити інтернет на комп'ютері через смартфон

  1. Включаємо мобільний інтернет (з'явиться значок H, H+, 3G, 4G або LTE).
  2. Підключаємо кабель USB від смартфона до комп'ютера.
  3. На смартфоні вибираємо режим роботи USB "Передача файлів" (якщо вибрати "Тільки зарядка" – інтернет не з'явиться).
  4. На смартфоні в "Налаштування" - "Бездротові мережі" вмикаємо "USB модем".
  5. На комп'ютері нічого не потрібно налаштовувати, у розділі управління мережами автоматично з'являється нова мережа та підключення до Інтернету. Після цього можна користуватися 4G інтернетом на комп'ютері чи ноутбуці.

Швидкість з'єднання за заявою операторів має бути до 40 Мбіт/с, але на практиці вона нижча і залежить від покриття та відстані до базової станції.

На жаль, не до всіх тарифних планів включений безлімітний інтернет, оператори зазвичай обмежують обсяг Мб у пакетах. Крім цього, є ліміт трафіку на день, після вичерпання якого встановлюється мінімальна швидкість.

Зверніть увагу: у деяких тарифах заборонена "роздача" інтернету, вона доступна лише за додаткову плату. 

Коментарі ()

    Написати коментар