Чому погано йде відео на Youtube

Гальмує ютуб на Смарт ТВ

Якість відтворення відео на Youtube залежить від багатьох факторів. Ролики можуть зависати, гальмувати у таких випадках:

 • низька швидкість інтернету;
 • слабкий комп'ютер, ноутбук;
 • старі версії плагінів, драйверів;
 • комп'ютер заражений вірусами.

Низька швидкість інтернету

Якщо відео довго завантажується, йде ривками, перше що потрібно зробити - перевірити швидкість інтернету. Для цього скористайтесь сервісом Speedtest. За результатами тесту вхідна та вихідна швидкості повинні відповідати заявленій інтернет-провайдером.

На офіційному сайті Youtube вказано, що для перегляду відео HD 720p достатньо швидкості інтернету 2,5 Мбіт/с. Але на такій швидкості ролик буде постійно гальмувати. Для перегляду відео на ютуб рекомендуємо підключити інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Ця швидкість значно перевищує рекомендовану сервісом Youtube. Навіть якщо у вас тариф 100 Мбіт/с, при підключенні інтернету по Wi-Fi мережі швидкість буде нижчою.

Якщо недостатньо швидкості інтернету перейдіть на дорожчий тариф. SMART TV телевізор, ноутбук, комп'ютер краще підключати через кабель, так будуть менші втрати швидкості.

Слабкий комп'ютер, ноутбук

Якщо в комп'ютері слабкий процесор, мало оперативної пам'яті або встановлені старі версії драйверів, тоді відео буде повільніше завантажуватись. За можливості оновіть комп'ютер або спробуйте зробити наступне:

 • відключіть антивірус, фаєрвол;
 • оновіть драйвери відеокарти, мережевої картки;
 • вимкніть зайві програми, ігри;
 • перевірте комп'ютер на наявність вірусів.

На форумах рекомендують видалити з ПК всі версії Adobe Flash Player, вони вже не підтримуються розробником і можуть "конфліктувати" з програвачем ютубу.

Ще одна причина повільної роботи комп'ютера – перегрів процесора та відеокарти. Необхідно почистити комп'ютер та замінити термопасту.

Відключіть плагіни в браузері

Вимкніть VPN, через нього відео на Youtube довше завантажується. Також швидкість може падати через працюючі у браузері розширення. Зайдіть у Налаштування Chrome - Розширення, перегляньте які розширення підключені та відключіть їх.

Також рекомендуємо очистити історію та кеш браузера. Для цього зайдіть в Налаштування – Конфіденційність та безпека – Очистити історію.

У Chrome у розділі Налаштування - Система спробуйте увімкнути або вимкнути "Використовувати апаратне прискорення". Протестуйте як працює ютуб із включеною та відключеною функцією.

Що робити, якщо гальмує ютуб на телефоні

 • не використовуйте VPN;
 • оновіть Chrome або програму Youtube до останньої версії;
 • вимкніть плагіни, що не використовуються у Chrome;
 • очистіть історію браузера.

Перевірте швидкість інтернету через Speedtest. Можливо, провайдер обмежив швидкість мобільного інтернету або великі втрати швидкості по Wi-Fi мережі. Для нормальної роботи Youtube на телефоні достатньо швидкості 20 – 40 Мбіт/с.

Перевірте якість відео, яку встановлено у налаштуваннях Youtube. Замість 4K або 1080p поставте якість 720p, цього для смартфона буде достатньо.

Акція на 6 місяців

Акція на 6 місяців

*Ваша економія 900 грн за 6 міс.

Перейти на сайт

Коментарі ()

  Написати коментар