Як дізнатися, які інтернет провайдери є за адресою

Оборудование интернет провайдеров в подъезде

Інтернет-провайдери мають різну карту покриття, тому не завжди є можливість підключення інтернету за бажаною адресою. Спочатку потрібно дізнатись які провайдери обслуговують будинок, а вже потім підбирати тариф та умови.

Далі розкажемо як дізнатися, які провайдери є за Вашою адресою.

Дізнатись покриття у провайдера

Зазвичай користувачі обирають провайдера за інтернет каталогами. Дивляться які оператори є у місті, телефонують їм та уточнюють можливість підключення за своєю адресою.

Також на сайтах операторів можна перевірити можливість підключення через спеціальну форму або ж ознайомитися з картою покриття.

Інтернет-провайдери у містах:

Якщо Ви переїжджаєте з однієї квартири в іншу, уточніть у свого провайдера, чи можна перенести інтернет за новою адресою.

Таблички біля під'їздів

Деякі провайдери розміщують перед входом у під'їзд таблички з інформацією, що будинок підключений до інтернету. Там же вказано контакти провайдера.

Запитайте у сусідів

Які є провайдери за адресою можна дізнатися у старших під'їздів, голови ОСББ або у ЖЕКу. Але найкраще запитати у сусідів, яким інтернетом користуються вони.

У великих містах краще шукати провайдерів по районах або за адресою. Наприклад, "інтернет-провайдери у Києві за адресою..." і далі вказуєте свою вулицю та номер будинку.

Наклейки та реклама

Зверніть увагу на шафи інтернет-провайдерів у під'їздах багатоквартирних будинків. Майже завжди на них є наклейки з контактами провайдера.

Якщо немає можливості потрапити до обладнання провайдера, тоді подивіться чи є в під'їздах кабель-канали провайдерів. На них також розміщують назву провайдера і телефон для замовлення підключення.

У поштових скриньках, на дошках оголошень біля під'їздів пошукайте рекламу інтернет-провайдерів.

Wi-Fi мережі

Увімкніть інтернет на смартфоні та подивіться назви Wi-Fi мереж сусідів. Часто оператори називають мережу за принципом провайдер+номер квартири, наприклад Київстар45. Це означає, що у будинку є можливість підключення інтернету Київстар.

Все разом Домашній

Все разом Домашній

Домашній інтернет + мобільний за 200 грн/міс

Перейти на сайт

Коментарі ()

    Написати коментар