Провайдери Києва підвищують ціни на інтернет. Готуйте не менше 200 - 300 грн на місяць 

Wi Fi роутер TP Link 841

У Києві зросли тарифи на домашній інтернет. Частина провайдерів підвищила ціни ще у грудні 2022 року, решта - з січня-лютого 2023 року. Вартість тарифів зросла на 20 - 50 грн.

Тепер мешканці багатоквартирних будинків платитимуть за інтернет зі швидкістю 100 Мбіт 200-300 грн/міс, а гігабітний інтернет коштує 280-500 грн/міс. Порівняння тарифів на інтернет в Києві дивіться тут.

Окрім підвищення цін, столичні провайдери ще почали брати плату за підключення інтернету у квартирах. Раніше підключення квартир у більшості провайдерів було безплатним, а тепер коштує 200-500 грн - Віталій Ткач, редактор сайту "Провайдери в Україні"

Підключення оптоволоконного інтернету в квартиру (той, який працює навіть при відсутності світла) коштує від 500 до 1500 грн. Ціна дійсна за умови, якщо у провайдера вже побудована мережа у будинку. 

Деякі провайдери придумали додаткову плату для абонентів, підключених за технологією PON. До основного тарифу додається 1 грн на день, у разі якщо немає світла і провайдер вмикає генератор. Зважаючи на те, що світло вимикають щодня, тоді можна сміливо додавати ще 30 грн до щомісячної абонплати.

Попри зростання цін не всі провайдери можуть забезпечити своїх абонентів безперебійним інтернетом. Абоненти часто скаржаться, що інтернет відсутній навіть якщо у будинку є світло. Провайдери пояснюють це особливостями побудови мережі, наприклад, якщо відсутнє живлення у сусідньому будинку, де встановлено обладнання, тоді інтернету не буде і в інших будинках.

Коментарі ()

    Написати коментар