Київстар Домашній інтернет - Рівне

Київстар Домашній інтернет - Рівне

  • Підключення інтернету Київстар у Рівному

Все тарифы Киевстар

Підключення інтернету Київстар у Рівному

В м. Рівне підключити домашній інтернет Київстар можна в квартирах багатоповерхових будинків. Перевірити можливість підключення інтернету Київстар в мікрорайонах Ювілейний, Центр, Басів Кут, Золотіїв, Боярка, Північний та інших можна за телефоном у оператора або в центрі обслуговування абонентів.

Інтернет тарифи

У Рівному діють безлімітні інтернет тарифи зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Вигідно одночасно підключати інтернет і мобільний зв'язок. Обидві послуги включено до лінійки тарифів "Все разом". Переваги таких пакетів в тому, що абонент заощаджує на оплаті, він поповнює лише мобільний номер, окремо за домашній інтернет платити не треба.

При замовленні послуги "Wi-fi роутер" Київстар надає знижку на абонплату. Для нових клієнтів діють акції зі значними знижками у перші місяці користування інтернетом.

Київстар ТБ

Домашнє телебачення Київстар - це понад 100 цифрових телеканалів з високою якістю. Із запропонованих пакетів абонент може обрати оптимальний для себе - доступний за ціною і з необхідною кількістю каналів. В тарифних планах українські та зарубіжні розважальні, інформаційні, музичні, дитячі та спортивні канали. Крім того, є доступ до бібліотеки фільмів та серіалів. Дивитись телебачення Київстар можна на телевізорах з підтримкою SMART TV, на комп'ютері, а також через додаток на смартфоні.

Вартість підключення

Підключення домашнього інтернету Київстар в м. Рівне - безкоштовне. Контакти для підключення вказані вище, також можна заповнити онлайн заявку на сайті провайдера або в офісі компанії. Строки підключення 1-3 дні з моменту оформлення заявки.


Отдел подключений
(067) 610-23-52
(095) 709-55-56
(093) 576-89-67
Техподдержка
460
0-800-300-460