Київстар домашній інтернет Івано-Франківськ

Київстар домашній інтернет Івано-Франківськ

  • Підключення інтернету Київстар в Івано-Франківську

Все тарифы Киевстар

Підключення інтернету Київстар в Івано-Франківську

Підключити домашній інтернет Київстар у Івано-Франківську можна в багатоповерхових будинках. Нажаль, не всі будинки підключені до мережі провайдера, тому уточнюйте можливість підключення інтернету за своєю адресу у оператора по телефону або у центрі обслуговування абонентів.

Інтернет тарифи

У Франківську можна підключити безлімітні тарифи інтернету Київстар зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Є можливість об'єднати домашній інтернет і мобільний зв'язок в один тарифний план і заощаджувати на абонплаті. Тарифи "Все разом" доступні для нових та вже діючих абонентів.

Київстар ТБ

Підключайте домашнє телебачення Київстар та дивіться понад 200 каналів у цифровій якості. Є розважальні, дитячі, спортивні, історичні канали, а також бібліотека з фільмами та серіалами. Переглядати програми можна на телевізорі з підтримкою SMART TV, комп'ютері, планшеті чи смартфоні. Для підключення обов'язково потрібен Wi-Fi роутер.

Вартість підключення

Провайдер пропонує безкоштовне підключення домашнього інтернету Київстар в Івано-Франківську. Для цього потрібно оформити заявку на сайті чи у оператора по телефону. Терміни підключення 1-3 дні з моменту оформлення заявки. Для нових абонентів діють вигідні акції зі знижками у перші місяці користування інтернетом.


Отдел подключений
(067) 610-23-52
(095) 709-55-56
(093) 576-89-67
Техподдержка
460
0-800-300-460