Домашній інтернет Київстар

 Одним з найбільших інтернет провайдерів в Україні є компанія Київстар, котра має широке покриття та надає свої послуги у Києві, Львові, Луцьку, Івано-Франківську, Рівному, Сумах та інших містах.

 Домашній інтернет від Київстар можуть підключити мешканці багатоповерхових будинків. Разом з компанією Viasat є можливість підключення цифрового телебачення.

 У кожному місті представлені свої тарифи, тобто у Києві чи Львові вони будуть різними. Для того, щоб ознайомитись з тарифами, оберіть своє місто у списку нижче.

 Тарифні плани Київстар включають в себе швидкість від 20 до 100 Мбіт/с та безлімітний об'єм трафіку, на данний момент доступні для підключення пакети "Безлім М", "Безлім L", "Безлім XL".

 Спеціальні тарифи Київстар з послугою телебачення включають безлімітний інтернет та понад 77 телеканалів у високій якості. Абонент може обрати "Зручний", "Оптимальний" або "Преміальний" пакети, котрі відрізняються за швидкістю та кількістю ТВ каналів.

 Радимо слідкувати за акційними пропозиціями від Київстар, котрі дають можливість користуватись послугами компанії зі значними знижками, чи на більш вигідних умовах.

 Наприклад, акція "Wi-Fi роутер за 1 грн" дає змогу користуватись бездротовим інтернетом та отримати знижку на абонплату.

 У нашого оператора можна перевірити можливість підключення інтернету за Вашою адресою.

 Щоб провести інтернет Київстар в квартиру заповніть заявку тут, або зверніться до консультанта по вищевказаними телефонами. Відгуки про Домашній Київстар залишайте у формі нижче.

Реклама и сотрудничество

contact@provider.in.ua